Álláslehetőség: Úszómester (uszodamester)

A Hód-Fürdő Kft. állást hirdet úszómesteri (uszodamesteri) pozíció betöltésére.

Feladat: A hódmezővásárhelyi Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszoda létesítményben úszómesteri / uszodamesteri feladatok ellátása. (medencetér folyamatos felügyelete, mentési feladatok ellátása, elsősegélynyújtás, folyamatos rend és tisztaság fenntartása)

Elvárás:

  • Úszómesteri vagy uszodamesteri OKJ-s bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elsősegélynyújtó vizsga
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • A foglalkoztatás teljes munkaidős, két műszakos, esetenként hétvégén is kell dolgozni, az uszoda / a strand nyitva tartásának megfelelően.

Jelentkezni 2018. augusztus 31-ig bezáróan, a Hód-Fürdő Kft. –hez postai úton, személyesen vagy elektronikusan (uszoda@hodfurdo.hu) benyújtott önéletrajzzal, bizonyítvány másolattal lehet.
Postacím: Hód-Fürdő Kft. 6800 Hódmezővásárhely, Ady Endre u. 1.