Remekeltek a vásárhelyiek az úszó ob harmadik napján

Pénteken is kiválóan helytálltak városunk versenyzői Debrecenben.

A délutáni döntők sora a 4x100-as mix vegyesváltóval kezdődött, ahol az 5-ös pályán úszó, Batta Orsolya, Szilágyi Csaba, Süli Ákos, Szőke Zita összeállítású NICS-HSÚVC-staféta 4:01,82-es idővel az 5. helyen végzett - a 100 méter mell országos bajnoka, Szilágyi az egész mezőny leggyorsabbja volt résztávján (59,60).

Két remek 6. helyet is elhoztak a fiatalok: a NICS-HSÚVC-s Szőke Zita 100 méter gyorson, a Hód Úszós Ugrai Panna 200 méter háton úszott kiválóan.

A női 100 méter gyors fináléja Szőke Zitával

Női 200 méter mellen Dohányos Annamária (NICS-HSÚVC) a B-döntő 3., Zaka Maja (NICS-HSÚVC) a 4. helyén zárt. Férfi 200 mellen Süli Ákos (NICS-HSÚVC) szintén a B-döntőben volt érdekelt, 8. lett.

A férfi 4x100 méteres gyorsváltóban 6. Iron Aquatics csapatának harmadik embere Kendi Csaba volt.

Teljes eredmények a linkre kattintva érhetőek el.

A zárónapon is érdekeltek lesznek a vásárhelyiek, többen érmes reményekkel csobbannak medencébe. Érdemes lesz követni őket 18 órától akár a helyszínen, akár a tv-ben az M4 Sporton.

A kép és a videó forrása: Bán Sándor

Forrás: oldalvonal.hu