Hírek úszóinkról: Egyéni csúcsait döntögette Ugrai Panna az OB-n

Ugrai Panna indult egyedül az Ifjúsági Országos Bajnokságon a Hód Úszó SE színeiben. Panna a dobogóra ezen a versenyen nem állhatott fel, azonban több negyedik helyet is szerzett, illetve A döntőket úszhatott az ifjúsági korú versenyzőkkel.

Panna a verseny után azt nyilatkozta, hogy jól érezte magát, de elégé elfáradt. A megúszott idők is elég jól sikerültek, ahhoz képest, hogy az OB előtti héten vizsgái voltak az iskolában, és nem úgy tudott edzeni, azonban a vizsgái is jól sikerültek szerencsére.

Az eredmények:

Az első nap Ugrai Panna 100 háton egyéni csúccsal a 4. helyen zárt, 50 gyorson pedig a 8. helyen futott be. A második napon 200 vegyesen ismét negyedik helyet szerzett. 200 háton egyéni csúccsal az 5. helyre futott be. 100 pillén B döntőt úszott és ott első lett, 50 háton pedig A döntőt úszott és 6.lett.

Panna most már gőzerővel a saját korosztályának serdülő Országos Bajnokságára készül, ami július végén lesz.

Forrás: oldalvonal.hu